Derslerimiz

Reformer Pilates

Mükemmel bir duruş vücudunuzun tüm ihtiyaçlarına cevap verir. Postür ve duruşa en iyi gelen ise reformer pilatestir. Özel tasarlanan bir aletle uygulanarak, vücudunuzun esnekleştirir ve güçlendirir. Ayrıca hem vücudunuzun hem de zihninizin zinde kalmanızı sağlayan egzersiz hareketlerdir.

Reformer pilates öncelikle nefes eğitimi ile başlar. Sonrasında esneklik ve güçle birleşir. Kaslarınız hiç olmadığı kadar güçlü olup birbirini destekler. Kronik ağrılar, duruş problemleri en aza indirgenir. Sağlıkla çalışan vücudunuz güçlenir ve şekillenir.

Klinik Pilates

Masa başı çalışanların bitmek bel ağrıların belki de size anlatmak istediği bir şey var. Kaslarınızın sesine kulak verin, uzman eğitmenlerimiz ile klinik ağrı sorunlarınızdan pilates ile kurtulun.

Özellikle tüm gün oturarak bilgisayar başında çalışanların yaşadığı bel, boyun ve sırt ağrılarını ortadan kaldırmak için klinik pilates birebir bir çözümdür. Hareketsiz kaslarınız klinik pilates ile eksikliğini yaşağıği hareket ve güce kavuşurken siz de ağrılarınıza veda edersiniz.

Hamile Pilatesi

Ağrısız bir hamilelik, rahat bir doğum ve en önemlisi kendinizi daha iyi hissetmek için hamilelik döneminde pilates yapabilirsiniz.

Hamile pilatesinde ağırlık noktası olarak pelvik bölge alınır. Hamileliğin vücudumuzda yarattığı değişimleri en az hasarla atlatmak için bel bölgesini güçlendiren, duruşunuzu düzeltecek hareketere yoğunlaşırız. Böylece bel ve sırt ağrısı olmadan rahat bir hamilelik geçirirseniz.

Ayrıca eğer doğum şekliniz normal doğum olarak belirlenirse pilates sayesinde rahat ve konforlu bir şekilde doğum yaparsınız. Doğumdan sonra ise pilatesin faydalarını görmeye devam edersiniz. Çabuk geçen bir iyileşme süreci, hızla toparlanan kaslar size hamile pilatesinin ekstra artısı olarak gelecektir.

lotus-pilates-levent-icon

İrem Serin

Pilates Eğitmeni
lotus-pilates-levent-icon

Aslı Karahan

Pilates Eğitmeni
Call Now ButtonHemen Ara